خانه / دسته‌بندی نشده / تحصیل در خارج

تحصیل در خارج

موسسه فرا آموزش با بهره‌گیری از مشاوران زبده و تحصیل کرده خارج و راهنمایی و مشاوره برخی از زبده ترین اساتید دانشگاه‌ها، جهت راهنمایی و هدایت دانش آموزان و دانشجویان در انتخاب بهترین دانشگاه ها، رشته ها و کشورها خدمات مشاوره ویژه ای را ارائه می‌دهد تا این عزیزان در زمینه تحصیل در خارج بهترین و ارزنده ترین انتخاب را داشته باشند.

خدمات مشاوره تحصیلی ما شامل کلیه مقاطع تحصیلی دبیرستان، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، ‌PHD، دوره های زبان های خارجی و دوره های کوتاه مدت در سراسر دنیا می‌باشد. از جمله خدمات موسسه مشاهیر در زمینه تحصیل در خارج عبارت است از:

۱- مشاوره در مورد روش های اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی

۲- آموزش گام به گام پذیرش و اخذ بورسیه تحصیلی

۳- معرفی دانشگاه های معتبر خارجی به همراه رشته های موجود

۴- مشاوره به دانشجویان در شناسایی نقاط قوت وضعف، توانایی‌ها، علایق و انتخاب بهترین کشور، شهر و دانشگاه بر اساس این ویژگی ها

۵- ارائه تجربه های ارزنده دانشجویان و تحصیل کرده های موفق خارج از کشور به متقاضیان گرامی

۶- مشاوره در مورد چگونگی نگارش رزومه. با همکاری تعدادی از اساتید دانشگاه ها که خود تحصیل کرده بهترین دانشگاه های خارج هستند، موسسه فرا آموزش آماده کمک به شما در زمینه هایی مانند توصیه نامه و رزومه تحصیلی می‌باشد که این خدمات از آماده سازی اولیه تا غلط گیری نهایی را شامل می‌شود تا شانس موفقیت شما در اخذ پذیرش یا بورسیه تحصیلی از بهترین دانشگاه های دنیا به نحو قابل توجهی افزایش یابد.

۷- مشاوره جامع و کامل در مورد این که چه رشته ای در چه دانشگاهی و در چه کشوری تطابق بیشتری با اهداف،‌ خواسته ها و ویژگی های فردی شما خواهد داشت.

همچنین ببینید

اردوی نوروزی

اردوی نوروزی یکی از بهترین زمان‌هایی که دانش‌آموز می‌تواند از آن بهره ببرد و فاصله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *